Rozhovor s kandidátom

Prinášame vám rozhovor s kandidátom v komunálnych voľbách. Prinášame to, čo nám povedal do mikrofónu ale aj mimo mikrofónu.

Pred mikrofónom Za mikrofónom
Kde bývate?
Bývam vo Vrakuni. Bývam v 1. volebnom obvode, ale kandidujem v 4. obvode.
Prečo kandidujete?
Chcem prispieť k tomu, aby sa vo Vrakuni lepšie žilo. Chcem pomôcť svojimi schopnosťami a vedomosťami k skvalitneniu života pre všetkých. Po tej ceste k nášmu domu sa už nedá chodiť aká je zničená. Nemienim si každé 2 roky kupovať nové tlmiče. Presadím opravu našej cesty.
Máte ešte nejaké dôvody, prečo kandidujete?
Poznám tu mnoho ľudí, na ktorých mi záleží. Stretávam sa s ľuďmi, rozprávam sa s nimi, rád by som pre nich niečo urobil. Žena mi už nechce dať. Keď uvidí, aký som dôležitý, koľko ľudí ma volilo, tak sa to zmení a bude povoľnejšia.
Čo chcete urobiť pre Vrakuňu ako prvé?
Chcem skvalitniť služby, ktoré samospráva poskytuje. Poctivou prácou úradu pozdvihneme kvalitu života v mestskej časti. Sprivatizujem zdravotné stredisko, predám Spokojné bývanie, zbavím sa verejnoprospešných služieb, ktoré sa starajú o zeleň a čistotu.
Čo chcete urobiť pre Vrakuňu ako druhé?
No na sídlisku chýbajú parkoviská, s tým treba niečo robiť. Kolabujúca doprava je oblasť, v ktorej sa chcem angažovať. Už som to, povedal: Opravím si cestu k svojmu rodinnému domu. Opravím aj cestu pre svojho susedu.
Čo chcete urobiť pre Vrakuňu ako tretie?
Tak treba niečo urobiť pre mládež. Športoviská by mali byť priestorom, kde môžu zmysluplne tráviť čas. Vybavím úver vo výške milión eur na opravu cesty. Na iné už peniaze nezostanú
Čo chcete urobiť pre Bratislavu ako prvé?
Chcem, aby bola Bratislava krajšia. V prvom rade opravím Trnavské mýto. Predám Istropolis. Už som s developerom dohodnutý. Potrebujem predsa nejaké peniaze na kampaň.
Čo chcete urobiť pre Bratislavu ako druhé?
Zeleň je dôležitá. Vytvorím nové parky. Zasadím 1500 stromov. Presadím parkinggaráže v jestvujúcej zeleni. Stromy sa vyrúbu a potom na streche zasadím nejakú úbohú zeleň, to im zalepí oči.
Čo chcete urobiť pre Bratislavu ako tretie?
Samozrejme budem všetku energiu venovať vybudovaniu cyklistických ciest. Kto by sa drbal s cyklocestami – riešiť pozemky, hádať sa so šoférmi. Pred voľbami vyasfaltujem nejaké cesty a bude.
Čo urobíte po voľbách, ak náhodou vyhráte?
V každom prípade sa poďakujem všetkým voličom za ich podporu. Kúpim si nové breitingly. Už ich mám objednané.
Tento obsah bol zaradený v Komunálne voľby 2018. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

◄ Tu môžete pridať obrázok (.jpg)