Kandidát Hrapko si robí srandu z obyvateľov sídliska

Hrapko má vo svojom programe napr. električku do Vrakune. Je to niečo, čo ako vrakunský poslanec nemôže nijako ovplyvniť, Vrakuňa nedá na to ani euro. Svoj program má plný sľubov, ktoré nemôže splniť. Hrapko pred 4 rokmi býval v rodinnom dome na Brezovej ulici a stále tam pravdepodobne býva. Teraz kandiduje na opačnom konci Vrakune, v obvode číslo 4. Zdá sa, že o sídlisku toho príliš veľa nevie.

Tu si pozrite, čo Hrapko sľubuje:

Ako môže ovplyvniť, aby Slovnaft nesmrdel alebo nesmrdela ČOV? A koho v 4. obvode zaujíma smrad z ČOV-ky? Ako môže pomôcť rozvoju koľajovej dopravy? Ako môže posilniť prítomnosť polície – políciu platí mesto, Vrakuňa o tom nemôže rozhodnúť.

Prečo nám Hrapko sľubuje takéto fantazmagórie. Nedal si ani trochu námahy, aby prešiel cez Malý Dunaj ku nám na sídlisko a zistil, čo potrebujeme? Že mládež nedostala ani euro od Vrakune posledných niekoľko desaťročí (okrem futbalového klubu). Že tu máme množstvo seniorov. Že sídlisko bojuje zo sociálnym úpadkom, pretože na takom škaredom sídlisku nikto nechce bývať.

Zaujímavé sú útoky na ČOV. Vraj smrdí. Vraj sa takto vyjadrili aj ďalší vrakunskí predstavitelia. Pritom aj ľudia z Píniovej vravia, že to pre nich nepredstavuje problém. Problém to môže predstavovať azda len pre majiteľa pozemkov v bývalej panelárni, ktorý tam chce, v bezprostrednej blízkosti ČOV-ky, stavať byty.

Hrapko chce riešiť vrakunskú skládku. Nedal však ani pripomienky k prebiehajúcemu zisťovaciemu konaniu pre proces EIA, nepodal ani odvolanie. Pritom toto konanie je úplne rozhodujúce pre to, čo bude ďalej s vrakunskou skládkou.

Hrapko obhajoval miliónový úver na opravu ciest za Malým Dunajom. Myslím, že tam sú aj jeho priority.

Možnože sa mýlim, ale vidím určitú prešpekulovanosť u Hrapka: Tím, že kandiduje v 4. obvode chce zvýšiť počet poslancov v zastupiteľstve, ktorí budú mať rovnaké priority – zveľaďovať hlavne svoj 1. obvod – okolie rodinných domov. A takýchto špekulantov je viacej, veď pozrite si zoznamy kandidátov na tejto stránke aj s pravdepodobnými bydliskami. Pretože nevidím žiadny dôvod, prečo by mal Hrapko kandidovať za sídliskovú časť – nevidím ju ani v jeho doterajšej činnosti, ani v jeho volebnom programe.

Skúsil som si nájsť nejaké informácie o tom, ako to Hrapko myslí zo svojim programom, ale zdá sa, že na internete nemá ďalšie doplňujúce informácie.

V 4. obvode sú ešte ďalší kandidáti, ktorí tu pravdepodobne nebývajú:

Kandidáti na poslancov vo Vrakuni vo volebnom obvode č. 4

(šumšala)

Tento obsah bol zaradený v Komunálne voľby 2018. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

◄ Tu môžete pridať obrázok (.jpg)