Poslanci nerozhodli o prenájme zdravotného strediska

Starosta bez udania dôvodu stiahol prenájom zdravotného strediska z rokovania dnešného miestneho zastupiteľstva. Na programe bolo ale zrušenie uznesenia o nevýhodnej premene strediska údržby na eseročku. Predaj Spokojného bývania na programe vôbec nebol. O rozhodnutiach v ďalších dôležitých bodoch sa dozvieme až keď úrad zverejní uznesenia.

Aktivisti dnes ráno odovzdali na Miestnom úrade petíciu proti súčasnému prenájmu zdravotného strediska. S nejakou aktivitou prišli aj lekári, vraj sa zapojili všetci lekári strediska.

Nie je dobré, že poslanci dnes o prenájme nerozhodli. Môžeme tŕpnuť, že tento bod kedykoľvek vytiahnu a prenájom schvália. Situácia však zatiaľ vyzerá tak, že poslanci ešte budú zvažovať aj iné možnosti.

Tento obsah bol zaradený v Čo robia naši poslanci a starosta, Zdravotnícke stredisko Bebravská. Zálohujte si trvalý odkaz.

3 odpovede na Poslanci nerozhodli o prenájme zdravotného strediska

  1. MUDr. Malejčík povedal:

    P. Šumšala má vo svojom článku aj ďalšiu dezinformáciu – nie je pravda, že všetci lekári zo strediska podpísali návrh ktorý predložil MUDr. Mávik a spol.

  2. Tomas Galo povedal:

    Už som si sľúbil, že nebudem reagovať na týchto stránkach, ale nedá mi to.
    Nie je pravda, že neudal dôvod. Oznámil, že dostal deň pred zastupiteľstvom nejakú ponuku od doktorov. Takže to odložil preto, aby sme sa s ňou mohli oboznámiť.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

◄ Tu môžete pridať obrázok (.jpg)