Odpovede pána Štubniaka

Prinášame odpovede pána Štubniaka, kandidáta na starostu Vrakune, na naše otázky:

1. Koľko peňazí miniete v predvolebnej kampani? Máte transparentný účet?

Na predvolebnú kampaň miniem svoje vlastné peniaze – asi 2000€. Niektoré služby (fotograf, grafik, poradenstvo…) mám ako dar od svojich kamarátov. Väčšinu práce som urobil sám (napr. web stubniak.com), neplatil som ani brigádnikov na zbieranie podpisov, ani na akcie. Tlač mám len za náklady u kamaráta, u ktorého tlačím už skoro 20 rokov.

Transparentný účet nemám, lebo ho pri takomto nízkom objeme priamo vynaložených prostriedkov nepovažujem za podstatný. Z nedávnej histórie vieme, že transparentné účty majú hlavne tí, ktorí majú tiež niekoľko netransparentných J

2. Zapojili ste sa do projektu spravnikandidati.sk?

Áno, myslím, že z Vrakune som bol ako jeden z prvých. Môžete sa presvedčiť na: http://spravnikandidati.sk/kandidat/Juraj-Stubniak

3. Môžete, v akých komerčných spoločnostiach za posledných 5 rokov ste boli štatutárom alebo máte majetkovú účasť?

Som jediným majiteľom a konateľom spoločnosti SONICCA sro, založenej v roku 1993.

4. Ako dlho bývate vo Vrakuni?

Viac ako 17 rokov.

5. Kde chodia vaše deti do základnej školy alebo škôlky, resp. kde chodili?

Môj syn má už 28 rokov, je to už nejaká doba, čo bol klientom takýchto zariadení. Po rozvode bol zverený do starostlivosti matke, takže navštevoval tieto zariadenia v mieste jej trvalého bydliska, v Petržalke.

6. Ako chcete zlepšiť parkovanie?

Som jednoznačne za rezidentský typ parkovacej politiky. Verím, že iniciátorom novej parkovacej politiky, ktorá bude platná pre celé mesto, bude nový primátor a pred ním som pripravený hájiť tento model. V tejto oblasti budem počúvať výlučne hlas občanov s trvalým bydliskom vo Vrakuni. Oni predsa najlepšie vedia, čo konkrétne a na akom mieste sa dá urobiť. A viete, že som už jedno konkrétne miesto práve včera preberal na Kazanskej?

7. Ako chcete vyriešiť zápchy?

Ani najlepší vrakunský starosta sám tento problém nevyrieši. Preto musí úzko spolupracovať s magistrátom a na úplne inej báze, ako tomu bolo doteraz. Na túto tému som osobne hovoril so všetkými relevantnými kandidátmi na primátora. Okrem toho sa treba tesnejšie prepojiť aktivity s budúcim starostom P.Biskupíc, lebo polovica problémov vrakunskej dopravy sa nachádza na ich katastrálnom území. Konkrétne kroky ktoré budem podporovať sú extra bus pruhy, zúžené jazdné pruhy, železničná zastávka, vybudovanie preložky Hradskej, záchytné parkovisko pre CP. To aby sa MHD zatraktívnila pre vodičov je úloha primátora a ja som mu pripravený pomôcť.

8. Ako chcete riešiť problémy v Pentagone?

Aj na túto tému som hovoril s kandidátmi na primátora a priamo som na to odpovedal v besede, ktorú produkovala TV Bratislava. Ako prvé je nutné, aby mestská polícia mala pri Pentagone svoju stanicu a venovala sa aj verejnému poriadku, nielen vyberaniu pokút od vodičov. Ale ja sa hlavne spolieham na vytvorenie občianskych hliadok honorovaných z rozpočtu mesta, ktoré by sa starali o poriadok v krízových lokalitách.

9. Čo chcete urobiť na sídlisku?

Ak myslíte výstavbu, môj názor je, že nič sa už nesmie zahusťovať. Budem rád ak svojimi podnetmi občania jasne povedia čo si na sídlisku želajú a čo nie. Je to súčasťou môjho plánu ako vybudovať otvorený úrad.

10. Ako chcete vyriešiť nedostatok škôlok?

Vrátiť objekt na Bodvianskej svojmu pôvodnému účelu a pripraviť projekt na úpravu objektu na Železničnej. Získať prostriedky zo súkromného sektora na podporu tohto druhu občianskej vybavenosti.

11. Čo urobíte pre mládež?

Budem podporovať športové a kultúrne aktivity mládeže prostredníctvom klubov a krúžkov, ako futbal, box či tanec a sprístupním školské športoviská verejnosti. V objekte 221 je dostatok voľných priestorov, ktoré by vyhovovali detským krúžkom. Len všetko musí mať svoju zodpovednú osobu, alebo OZ. Treba do vecí priniesť systém.

12. Čo urobíte pre športovisko na Slatinskej?

Budem pokračovať v dohodnutej línii – zmena územného plánu a vybudovanie športoviska. A kým sa dokončí, tak nech si občania medzi sebou vyberú, kto bude správcom. Ak to bude všetkých a zároveň nikoho, tak bude o chvíľu slúžiť iným účelom ako športovaniu.

13. Aký je váš postoj k výstavbe nájomných bytov na Žitavskej ulici?

Ten objekt, ktorý sa tam nachádza, už nevyhovuje. S tým súhlasia zrejme všetci. Rekonštruovať ho a revitalizovať je finančne neúnosné a pre každého investora neatraktívne. Som však presvedčený, že práve investor nevyužil všetky možnosti, aby podrobne informoval občanov o svojom zámere a hlavne, že námietky občanov neboli dostatočne zohľadnené. Túto kauzu som pripravený znovu otvoriť, ako na pôde MČ, tak aj pôde mesta. Verím, že spolu s občanmi bývajúcimi v okolí nájdeme vhodné riešenie, ktoré bude pre obe strany čo najmenej bolestivé.

14. Čo chcete spraviť pre vyriešenie situácie v parčíku pri zdravotnom stredisku na Bebravskej?

Situáciu som preveroval niekoľkokrát na mieste, hovoril som s SBSkárom aj s pánom doktorom, ktorý tam má ordináciu už mnoho rokov. Viem, že tí ľudia obťažujú svoje okolie, ale mne ich bolo ľúto. Situácia si vyžaduje citlivú prácu tretieho sektora spolu s neustálym pôsobením občianskych hliadok. Mám v úmysle im narušiť „komfort“, ktorý im toto miesto poskytuje, a tak ich prinútiť, aby zmenili svoje pôsobisko.

15. Ste ochotný prerobiť projekt ISRMO podľa predstáv obyvateľov na Slatinskej ulici?

Predstavy občanov sa musia brať do úvahy pri každom projekte. Aby hlas občanov znel intenzívnejšie je dobré vystupovať ako neformálna skupina, alebo OZ. Predstavy obyvateľov na Slatinskej považujem za rozumné a podporím ich.

16. Ste za to, aby o použití časti prostriedkov mestskej časti rozhodovali občania prostredníctvom participatívneho rozpočtu?

Áno. Odpoveďou je citácia z môjho webu: „práve v tom virtuálnom priestore chcem otvárať diskusiu ku každému vážnejšiemu problému a zapojiť čo najviac spoluobčanov do rozhodovania a plánovania. Chcem dať miesto pre lokálne elektronické petície a dobrovoľné prieskumy medzi obyvateľstvom.“

17. Akým dopravným prostriedkom chodíte do práce? Ako často používate bicykel? Pre aký účel?

Moja práca je veľmi špecifická, niekedy mi na presun na pracovisko stačia papuče, inokedy musím ísť autom. V lete prevažne jazdím skútrom. Bicykel používam hlavne na rekreačné účely.

18. Aké konkrétne opatrenia zavediete pre sprehľadnenie činnosti miestneho úradu?

Nový interaktívny web s vlastnou rubrikou „Odkaz pre starostu“. Raz do mesiaca poobedie so starostom, kde sa budem venovať aktuálnym témam bez poradia. Budem žiadať poslancov, aby rokovania MZ boli vysielané naživo cez YouTube alebo minimálne boli archivované na webe MČ. Aj keď sa to priamo sprehľadnenia netýka, mám dosť podnetov, že je nutné zmeniť úradné hodiny na úrade i na zbernom dvore.

19. Umožníte občanom účinnú komunikáciu s úradom prostredníctvom stránky odkazprestarostu.sk?

Iste, ale hlavne budem trvať na tom, aby stránka vrakuna.sk mala presne na tento účel zriadenú svoju vlastnú rubriku.

Tento obsah bol zaradený v Komunálne voľby 2014. Zálohujte si trvalý odkaz.

47 odpovedí na Odpovede pána Štubniaka

 1. tomas povedal:

  p.Valach stale len provokujete a nic ste pre nasu vrakunu neurobil tu idete ratat kolko co stalo a pisete same klamstva …kazdy kandidat ma urcite aj sponzora a urcite si nikto znich neplati vsetko sam a to je kazdemu jasne.no napiste nam co ste za posledne roky pre vrakunu urobil!posledne roky sa vrakuna vobec nezmenila spina je na kazdom kroku,trava sa kosi az ked je po kolena.zitava chatra.na bebravskej to je uplne hrozne na kazdom kroku bezdomovec.stredisko bebravska vam p.valach o chvilu padne na hlavu.v lesoparku male skarede ihrisko totalne nepostacujuce.parkovat sa uz nikde neda.na urade totalny chaos.p.valach ziadam vas ako obcan vrakune aby ste uz konal ako len osocoval druhych.neviem koho budem volit ale vas urcite nie. sklamal ste ma.

 2. jano povedal:

  ten Valach to je teda … zakop sa a daj vrakuni pokoj.dakujem

 3. Jozef Valach povedal:

  Priatelia, dovolím si vás upozorniť, že ja som za tri bilboardy zaplatil za jeden mesiac prenájmu celom 545,- EUR a za vytlačenie 10 000 letákov s programom 969,60 EUR.
  Naozaj si myslíte, že za to množstvo bilboardov ( za dva mesiace – pretože reklamné spoločnosti si účtujú vždy jeden kalendárny mesiac a pán Štubniak má bilboardy od októbra ) včítane elektronickej TV obrazovky, za monštrum na kruhovej križovatke, letáky , občerstvenia atď je možné minúť 2 000,- EUR ????
  Tak to sa potom vo Vrakuni môžeme tešiť na zázraky.
  S úctou Jozef Valach

  • Denis povedal:

   Vdaka za tento prispevok. Pisal som na tuto temu par dni dozadu. Suma 2000 Euro, je v pripade tejto kamapne upne nerealna.

  • Denis povedal:

   Ach jaj tak som si zo zaujmom pozrel stranku pana Valacha. Pacila sa mi realnost sum, ktore uviedol na kampan, naozaj mu v tomto doverujem. Tomuto vsak vobc nerozumiem: http://vrakuna.com/2014/novinky/kandidat-zo-stranok-pozametaj-sk-si-pozical-fotky-aj-temy/
   To naozaj nie je jediny kandidat, kt. by nieco nemal na rovasi?

   • Juraj povedal:

    Mne sa zatial pozdava Pospichal, poznam sa s p. Lickovou ( kandiduje na poslanca ) a maju dobre postavenych ludi…teda odvtedy co sa zbavili Drozda a Klimsha…

    • Denis povedal:

     Pan Pospichal je karierny politik zo strany SMER. To hovori za vsetko. SMER je pre mna neprijatelna strana. Je to prezlecene HZDS do novych kabatov. Vobec neviem ako niekoho rozumne zvolit a neposkodit Vrakuni. SMER bude znamenat napriklad striktne stranicke nominacie.

   • Jozef Valach povedal:

    Ak máte záujem,môžete si na mojej mojej facebookovej sztránke pozrieť aj moje fotografie Vrakune cca od roku 2004. Mám ich oveľa viac, pretože vo Vrakuni žijem 26 rokov a mám ju rád.
    Chystám sa urobiť web stránku na ktorej by som ich mohol zverejniť viac.
    Takže link :
    https://www.facebook.com/pages/Jozef-Valach/793022640757720?ref=hl

   • vladimír povedal:

    To predsa nie je pán Valach ale bezvýznamný ******** (autocenzúra). Jeho zapichnuté metly sú najsmiešnejšou volebnou kampaňou Vrakune a asi aj v rámci Bratislavy by sa umiestnili na poprednom mieste.

    • Jozef Valach povedal:

     Ubezpečujem vás, že okrem troch bilboardov, letákov s programom a A3 plagátov na povolených stĺpoch na plagátovanie som nepoužil a ani nepoužijem žiadnu inú formu reklamy. So zapichnutými metlami nemám nič spoločné.

   • Julo povedal:

    To si snáď aj robí niekto srandu? On si spraví politickú stránku ako kandidát na starostu a skopíruje fotky niekde inde hocikde na webe a nekašle sa so zdrojom. Veď potom nemá ani vlastné názory a témy keď nevie čo sú to za fotky, myslím originál o čo ide. Posťahoval z internetu, takým sa žije najlepšie. Nemajú starosti, nemusia ísť na to miesto a trápiť sa s fotením. Inak najnevkusnejšia reklama v Bratislave. Na špinavých plachtách, na metlách. Je to nechutné a odporné. Výborný postreh Denis.

    • Tomi povedal:

     Treba poriadne citat, je to nejaky kandidat na poslanca, nie na starostu…

  • Juraj Štubniak povedal:

   Áno pán Valach, máte pravdu, aj keď by som trochu polemizoval s tými číslami, lebo dá sa to aj lacnejšie ako to stálo vás. Ale otázka znela, koľko ja osobne miniem, tak som po pravde odpovedal. Koľko minú iní na moju podporu, to sa musíte spýtať priamo ich.
   Ozaj a čo myslíte pod tou elektronickou obrazovkou? Lebo zrejme mi niečo ušlo. A nebola to bohužiaľ prvá vec.
   Vo Vrakuni by som chcel nejaké „zázraky“ urobiť. Budem naozaj rád, ak mi v tom budete pomáhať.

   • Jozef Valach povedal:

    Pán Štubniak
    Na Gagarinovej ulici nad činžiačikom pri pumpe Shell na TV obrazovke je Váš bilboard. Je úsmevné sa dozvedieť, že o tom neviete.

   • Denis povedal:

    Kto su ini? Ake budete mat voci nim zavazky? Dakujem za odpovede.

 4. Martin povedal:

  Reklama pri kruhovom objazde je len docasna, na zapade je uplne bezne ze pred volbami je mesto plne takychto reklam a po volbach sa sa odstrania, co bude urcite aj v tomto pripade. Podla mna je to o mnoho prijatelnejsie, aj ked mozno nelegalne ako legalne postavene bilboardy ktore vytvaraju reklamny smog. Otazkou je aj to ci tu svoju legalnost ziskali zakonnou cestou alebo nie. Preto si myslim ze robit zavery podla takejto reklamy je unahlene a zbytocne sa robi problem tam kde nie je.

  • vladimír povedal:

   Nesúhlasím. Iste to nie je jediná nelegálna reklama ale táto je nebezpečná pre cestnú premávku a ukazuje ako kandidát arogantne porušuje zákony, bez ohľadu na občanov. Toto nie je nejaký nepovolený bilbord v rade medzi piatimi povolenými ale ukážka, ako je schopný správať sa tento kandidát ak by dostal do rúk moc. Tu už mala polícia v súčinnosti s miestnym úradom dávno iniciatívne zasiahnuť a nie čakať, kým sa tam stane havária.
   „Juraj Štubniak za Vrakuňu Nie, ani som netušil, že takéto zariadenia existujú. A nie som ani jeho objednávateľom. A tiež neočakávam, že mi budete veriť.
   Včera o 9:24 · “ zdroj: fb stránka kandidáta
   Ja Vám, pán kandidát verím. Vôbec mi nevadí, že Vás niekto odfotografoval a vytvoril uvedenú nelegálnu reklamu. Vadí mi, že ste nič neurobili pre jej odstránenie a nevyhlásili ste verejne, že nesúhlasíte s touto formou ohrozovania obyvateľov. Nabudúce môžeme čakať, že zatarasíte cestu tabuľami s vašou podobizňou aby sme priamo do nich vrážali a uvedomili si, koho máme voliť?

  • Denis povedal:

   Takze Vam prekaza vizualny smog, ale nelegalne postavena kocka, ktora ohrozuje bezpecnost na na som kruhaci , je podla Vas prijatelnejsia? To si sand pan adept na starostu dal o pol litra tvrdeho viac ako zvycajne, a podisal sa ako Martin. Dnes mi priseil mail, kde abciansku aktivisti davali odporucania koho volit. Vrakuna je jedina mestaska cast, kde nedokazali odporucti vobec nikoho. Ani sa necudujem. Pana Stubniaka som povazoval za mile ozivenie politickeho zapasu. Ludia ako Titel, Dvorsky atd obcas uveria vo svoju „genailitu“ a kandiduju. Vacssinou to skocni fiaskom, ale nejak sa s tym rata. Proti panovi Stubniakovi nic nemam. Nepoznam ho. Na druhej strane su rozne indicie, ktore vravia, ze sa stal figurkou v rukach Ftacnika. Mily admin, naozaj neviem dokazat prepojenie Stubniaka a Ftacnika. Napisem vsak preco sa domnievam, ze tomu tak je: Stubniak napriek vsetkemu osadil reklamnu kocku na kruhovom objazde. je to rovnaky typ kocky, ako pouziva magistrat. Stubniak sa pravidlene zucasrtnuje tlacovych konferenci kandidatov na primatora. Otazky pre panov Knazka a Nesrovnala su vzdy velmi kvalifikovane a neprijmne. Otazky ktore kladie pan Stubniak Ftacnikovy su vsak vzdy velmi priatelske a davaju priestor pre osobnu reklamu. Na tento fakt uz v kuluaroch reagovali aj kameramani televizie TA3, ked si robili verejne srandicky na temu : „Cakame este otazku od pana Stubniaka“ a mozeme ist domov, mame odrobene. Za tieto mikro sluzbicky, dostal pan Stubniak moznost zucastnovat sa meetingov po boku primatora. Mozno, by nebolo zle napriklad od pana Stubniaka ziskat odpved na otazku, kolko stala reklama na kruhaci. Uz len produkcia je extremne draha. Tiez by som chcel vediet od koho si prenajal pan Stubniak priestor na kruhaci, co zas poskytne vysvetlenie ci ide o legalnu , ci nelegalu reklamu. Na obe otazky samozrejme odpovedat pravdivo nemoze. Ti nestatni aktivisti maju pravdu. Nie je koho volit vo Vrakuni.

   • Martin povedal:

    Nie, nebojte sa nie som pan Stubniak pod inym menom. Ja som len reagoval na komentare ktore robili z reklamy na kruhovom objazde obrovksy problem. Ak si vsimnete v mojom prispevku nikde nepisem ze pan Stubniak je ten spravny kandidat, aj ked to mohlo z toho prispevku tak vyzniet.

    • Martin povedal:

     A este k tej reklame. Ano nelegalna reklama takehoto typu je pre mna osobne prijatelnejsia, lebo je tam len na obdobie volieb, to je cca. 2-3 tyzdne, kym vizualny smog tu je niekolko nasobne dlhsie, par rokov.

    • Denis povedal:

     „Martin“, pri vsetkej ucte, tvrdite , ze NELEGALNA reklama je naozaj mensi problem ako LEGALNA reklama? AK by napriklad na NELEGALNJ kocke zadavatek napisal, ze „Romovia patri do plynu“ kto a ako to bude podla Vas riesit? Lebo pri LEGALNEJ reklame, mate objednavatela a vlastnika plochy. Takato vec by bola riesne okamzite. Pri NELEGALNEJ reklame, to jednoducho nemate ako riesit. Rozumiete tomu?

    • Denis povedal:

     Tie uvodzovky beriem spat, nebolo to korektne. Ospravedlnujem sa.

    • melmacik povedal:

     Denis,rad uvidim ze budes tak aktivny vo vytahovani spiny aj pri inych kandidatoch!Zatial mi to pripada,ze si aktivny len pri jednom!

    • Denis povedal:

     Mily pan Melmacik, pana Stubniaka aktualne povazujem za najvacssiu hrozbu, Je to kandidat strany SMER, ktora mu evidentne financuje kamapn. Jeho vyjadrenia, ze kampan mu plati „oni“ a on ani nevie co presne platia je desive. Ak by som mal rovnako zly pocit z akeholkvek ineho kandidata tvrdo to napisem. SMER je pre mna neprijatelny.

   • alika povedal:

    Je naozaj zvláštne že Štubniaka podporuje p. Ftáčnik a robí s ním spoločné akcie, navyše vo Vrakuni, keď oficiálne za SMER kandiduje p. Pospíchal a táto strana nepriamo podporuje za primátora aj p. Ftáčnika. Volič je z toho zmätený 🙁

 5. vladimír povedal:

  „Seriálový advokát si privyrába tiež ako sprostredkovateľ pre slovenské zastúpenie jednej rakúskej banky, ktorá predáva investičné zlato. Zákazky ohľadom nahrávania pre film, reklamu a zvukové knihy dostáva už len sporadicky, preto uvažuje o inom zamestnaní.“ zdroj: pluska.sk
  Môj dodatok: Napríklad, že by chcel byť starostom

 6. Martin povedal:

  Rozmýšľal som, že mu dám hlas ale svojou AROGANTNOU reklamou pri kruhovom objazde u mňa skončil !!

 7. Jakub povedal:

  Denis chápem že ako člen SDKÚ musíš podporovať Micheľa, ale hádam si nemyslíš že ľudia zvolia 30 ročného „právnika“, prisluhovača Dobrej Starostky Rosovej , (*admin: upravil som tento komentár, aby tu neboli tvrdenia bez dôkazov*). O vysťahovaní ľudí z reštituovaných bytov a následnom predaji tých budov súkromníkom si prečítajte: http://www.bratislavskenoviny.sk/najnovsie-spravy-z-bratislavy/samosprava/najomnici-z-medenej-35-si-nemozu-kupit-obecne-byty-starostka-je-proti.html?page_id=328175
  Ľudia pozrite si všetky škandály Starého Mesta a Martina Micheľa ako šéfa právneho oddelenia.
  Martin Kuruc je jediný nezávislý kandidát, ktorý ma skúsenosti s komunálnou politikou

  • Denis povedal:

   Jakub , hlboko sa mylite. SOm ortodoxny praviaciar, SDKU som vsak nikdy nevolil. Snazim sa ak moznsoti dovolia volit vpravo a nie KDH a SDKU. Pan Michel je naozaj (povime to velmi diplomaticky) velmi velmi problematicka postavicka. (*admin: nie je možné tu obviňovať bez dôkazov*). Nikdy nemal moju poporu ani ju mat nebude. AKo pragmatik budem volit Kuruca, neorbi mi to ziadnu vacssiu radost, ale potrebujem mat schopneho starostu. On je sice fiskus, ale vzdy sa vedel postarat a to po Lackovej Vrakuni hrozne chyba. A reci , ze ma prachy? Chvalabohu, ze ma, aspon nebude tolko kradnut. AJ ked priznam sa, je to opat volba z rozumu.

 8. Denis povedal:

  To je neuveritelna drzost tvrdit, co tento clovek predvadza. (*admin: Prosím vás, ak máte takéto závažné informácie, musíte tu dať aj dôkaz. Ináč nie je možné takéto informácie zverejňovať. Jednak to ubližuje kandidátom, a tiež riskujeme ťahanice na polícii*) (* detto *) (kladenie servilnych otazok na tlacovkach Ftacnika a zamestatnie jedneho z Ftacnikovych ludi) moznost urobit si kampan vo velkom style. Uplnym vrcholom je nelegalna reklama na kruhaci (*admin: len poznámka – iba orgány štátnej správy môžu rozhodnúť, o legálnosti. To o čom píšete je len podozrenie.*) . Podnet nas obcanov bude vyhodnoteny v zakonom stanovenej lehote. Jednoducho nam po volbach povredia, ze ani mali ste prevdu, ale to bude po volbach. Takto to chodi , ked na vas hra amatersky herec.

  • vladimír povedal:

   Iste by bolo potrebné aby si volič takúto informáciu vedel overiť z nezávislého zdroja. Iste by to veľa ľuďom pomohlo pri ich rozhodovaní. Pre mňa tento kandidát skončil umiestnením svojej arogantnej reklamy na kruhovom objazde.

   • Jakub povedal:

    Každý si robí reklamu ako vie, Kuruc používa výhradne povolenú reklamu, je to slušný rodinne založený človek

   • Denis povedal:

    Ten dokaz samozrejme mat nebudeme, nepamatam si , ze by takyto dokaz niekto nikedy prdlozil. AJ ked nedajboze existovali nahrvaky FICO, PROCHAZKA, vzdy to vo finale nemalo pre nasu justuciu vahu. Ale preco si mohol dovolit dat postavit tu reklamnu kocku. Preco nezasiahol magistrat, preco ked Nesrovnalovu nelegalnu reklamu riesia do dvoch minut, tu vahaju? Odkial ma peniaze na kampan? Preco sa stretava zrazu u Ftacnika? Je to herec. Nedoveryhodny ako Knazko. A jeho kmotrom je Ftacnik.Hlada si miesto, kam moze vliezt, ked prehra mesto. Tak ako Petrek za Lackovej. Vrakunska klasika.

    • miro povedal:

     U Lackovej skončil nielen Petrek ale aj neúspešný Mráz a ďalší občanmi nechcení v iných mestských častiach.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

◄ Tu môžete pridať obrázok (.jpg)