Poslanci porušili v prípade Žitavy svoje sľuby

Na margo nasich 6-tich poslancov som z webu mestskej casti Vrakuna (http://www.vrakuna.sk/node/253) namatkovo vybral slecnu? alebo pani?  Martinu Vaškovú. V rubrike dalsie informacie o sebe okrem ineho uvadza:

„Pre ňu je dôležité rešpektovať vôľu obyvateľov a zastupovať ich pri riešení ich problémov.“

S otazkou jej politickej prislusnosti vsak nemam vcelku jasno, na stranke mestskej casti Vrakuna uvadza SDKÚ-DS, no vyhladavac google mi ponukol aj vysledky, kde prisluchala k SMER-SD.

Co tym chcem vlastne povedat? Stop kandidatom s politickou prislusnostou. Zastupuju zaujmy svojich nadriadenych v stranickej hierarchickej strukture, ktorej spicka nahrava financnym skupinam. Dufaju, ze ich spravne taktizovanie a uspesne presadenie zaujmov strany posunie v strukture o priecku vyssie.

Nepodporujme svojimi hlasmi konjukturalistov a oportunistov ktory si beru do ust lacne frazy. To ze nas obciansky kandidat nepodvedie rovnako ako profesionalny politik sa sice zarucit neda, no pravdepodobnost ze sa bude musiet podielat na stranickych komplotoch a skladat ucty za volebnu podporu sa bez strannickej nalepky znizuje. Volit nizsie riziko je z mojho pohladu lepsie rozhodnutie.

Dajme nase hlasy obcianskym kandidatom !! Prinutne system politickych stran svojou aktivnou nepodporou k vlastnej prestavbe. Dajme prednost jednotlivcom s dobrymi ideami a entuziazmom pred prislusnikmi zahalcivych zoskupeni. Prehrana bitka neznamena prehrany boj.

(peter)

Tento obsah bol zaradený v Čo robia naši poslanci a starosta, Žitava. Zálohujte si trvalý odkaz.

3 odpovede na Poslanci porušili v prípade Žitavy svoje sľuby

 1. Tomáš Galo povedal:

  Nehádžte všetkých do jedného vreca. Treba sledovať konkrétnych ľudí a tým to zrátať podľa toho čo robili a nerobili.

 2. Marian povedal:

  Suhlas.

  Ak volit ,tak urcite nie stranikov, a Lackovu ani vo sne.

 3. dusan povedal:

  Pekne napisane, pravdivo,len by som chcel vediet,kde tych kandidatov najst?Ludia su na slovensku ako ovce,bud zvolia poslancov ktory tu doeraz skodili pripadne volia akoze mensie zlo – opoziciu.Zmeny sa musia udiat najprv zdola,od volieb samosprav,volieb zastupcov miest,potom sa moze ist aj vysie….

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

◄ Tu môžete pridať obrázok (.jpg)