Poslanec Drozd sa angažuje v probléme športoviska na Slatinskej

20140306 ihrisko 01SDostali sme od poslanca Drozda (Smer) vyjadrenie úradničiek Magistrátu k reštitúcii časti pozemku, na ktorom je športovisko na Slatinskej. Drozd prejavil ochotu angažovať sa vo zveľadení tohto športoviska. Pozrite si tu tiež fotky športoviska, ktoré odzrkadľujú aktuálny stav starostlivosti o mládež na sídlisku vo Vrakuni.

Drozd: Ohľadom pozemku na Slatinskej som dostal od právničiek z Magistrátu nasledovne stanovisko:

„Čo sa týka uplatnenej reštitúcie, tak úplne vždy robíme všetko čo sa dá preto, aby majetok zostal vo vlastníctve mesta, čiže ani v tomto prípade nebudeme postupovať inak a v prípade, že ide o zastavanú plochu, resp. ihrisko, budeme voči vydaniu namietať a použijeme všetky dostupné prostriedky.

Čo sa týka druhej časti požiadavky, preverujeme existujúce zápisy, ktoré evokujú existenciu duplicitného vlastníctva, avšak bez súčinnosti s katastrom, ktorý sme už oslovili, nevieme presne určiť, či duplicita C-éčkového a E-čkového vlastníctva zasahuje aj predmetné ihrisko. V prípade, že sa toto preukáže, vzhľadom na to, že fyzické osoby disponujú prídelovými listinami, bude to vážny problém, naše vlastníctvo bude spochybnené a naše možnosti veľmi obmedzené, možno žiadne. Zatiaľ však stále existuje šanca, že predmetná časť duplicitným vlastníctvom dotknutá nie je. Čakáme na stanovisko katastra.“

Zopár fotiek desaťročia chátrajúceho Albionu:

20140306 ihrisko 01 20140306 ihrisko 02 20140306 ihrisko 03 20140306 ihrisko 04

Tento obsah bol zaradený v Športovisko Slatinská. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

◄ Tu môžete pridať obrázok (.jpg)