Pomoc a podpora

Hľadáme vrakunčanov, ktorí by chceli niečo urobiť pre Vrakuňu.

Zišiel by sa niekto, kto by chcel spoluzaložiť občianske združenie a potom čo-to užitočné urobiť. Združenie by sa malo zaoberať tým, čím sa zaoberá táento web.

Je možné písať texty pre túto webovú stránku. Je množstvo oblastí, ktoré starosta s poslancami vôbec neriešia, ale ktoré sú pre náš život dôležité: priestory a aktivity pre mladých ľudí, bezpečné cetičky pre deti, cyklochodníky, alternatívna doprava. Ďalej je tu možné zverejniť rozhovory so zaujímavými ľuďmi, fejetóny, komentáre a pod.

Vhodné by boli aktivity na Facebooku, Twitteri a pod.

Zišiel by sa šikovný grafik.

A iné…

Kontakt info[zavináč]vrakuna.net

11 odpovedí na Pomoc a podpora

 1. babka eva povedal:

  Prosím tých prispievateľov tejto stránky, ktorí chcú niečo pre našu Vrakuňu robiť, aby kontaktovali mailom vrakunskabeseda@centrum.sk, alebo každú sobotu okrem sviatkov osobne na sídle združenia, na Hradskej 78. Evka, ktorá má skúsenosti s projektami, Zdeno, ktorý je zrelý na to,pomôcť iným…, pán Zvara a ďalší.
  Teším sa na vás.

 2. babka eva povedal:

  Pre Evu T.
  Chce to osobné stretnutie.

 3. babka eva povedal:

  všetkým ľuďom dobrej vôle vo Vrakuni, menovite evke t. vladimírovi, Tomášovi Galovi a ostatným.
  Dávam k dispozícii svoj čas, energiu a skúsenosti 11 ročného štatutárovania v oz. Vrakunská beseda. O nás na http://www.vrakunskabeseda.szm.sk

  • eva t povedal:

   🙂 Evka, ani som nevedela že za rohom máme takúto super komunitu. Určite sa niekedy zastavím.

   PS: čo tak urobiť pre Vrakuňskú besedu facebookovu fan page?

 4. Eva T povedal:

  Ahoj, mám pár nápadov ako vylepšiť Vrakuňský lesopark. Prosím o kontakt na niekoho z tohto webu s kým sa bude dať stretnúť. Vďaka, Eva

 5. Ondrej Sliva povedal:

  Najprv by sa mala riešiť katastrofálna situácia s dopravnými zápchami a nie ju ešte zahusťovať. Ako vždy a všade je to o peniazoch a nie o zdravom rozume. Vari nechodia ráno do práce ?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

◄ Tu môžete pridať obrázok (.jpg)