E-mailová konferencia

Chcete mať možnosť rýchlo sa dozvedieť, čo nové sa deje v našej mestskej časti, prípadne máte informáciu, o ktorej by mali vedieť aj ostatní? Prihláste sa do mailovej konferencie.
Princíp konferencie je jednoduchý – každý mail, ktorý účastník odošle na adresu konferencie je doručený ostatným prihláseným účastníkom.
Postup prihlásenia je nasledovný:

 1. Odošlite mail na adresu subscribe@vrakuna.net
 2. Obratom dostanete mailovú správu s potvrdzovacím kódom. Na správu stačí odpovedať, prípadne kliknúť na odkaz uvedený v jej texte.
 3. Dostanete potvrdzovaciu správu o úspešnom prihlásení sa do konferencie.
 4. Každý mail odoslaný účastníkom na adresu konferencie bude doručený na vašu adresu.

Ak chcete prispieť do konferencie:

 1. Svoj príspevok odošlite na adresu list@vrakuna.net
  Dodržte prosím nasledujúce pravidlá:

  • Ak začínate novú tému, napíšte nový mail. Neodpovedajte na starší a nemeňte jeho predmet.
  • Ak odpovedáte na mail z konferencie, odstráňte starý nepotrebný text, nechajte len toľko textu, aby bolo zrejmé, na čo reagujete.

Ako zariadiť, aby sa vám mejly ukladali do zvláštneho priečinka?

Nasledovným postupom zariadite, aby sa vám mejly z tejto konferencie automaticky ukladali do nejakého priečinka, teda nie medzi ostatné mejly, ktoré dostanete. Tým vám nebude prekážať aj väčšie množstvo mejlov z konferencie, mejly z konferencie si prečítate vtdey, keď budete mať chuť a čas. Takže pre tých, čo používajú mejlový program od Microsoftu (Outlook Express):

 1. Vytvorte si v Outlook Express nový priečinok, napr. tak, že kliknete na Lokální složky pravým tlačítkom a zvolíte Nová složka …
 2. Vyberte v hornej lište Nástroje –> Pravidla pro zprávy –> Pošta.
 3. V záložke Pravidla pro poštu stlačte Nové.
 4. Zvoľte: Kde rádek komu obsahuje list@vrakuna.net.
 5. Zvoľte: Presunout do xxxx složky. Tu zadajte priečinok, ktorý ste na začiatku vytvorili.
 6. Stlačte OK.

A odteraz sa môžete tešiť, ako sa vám mejly z vrakuna.net ukladajú do vami vytvoreného priečinka. Ak vám tam pribudnú nové mejly, mal by názov priečinka stmavnúť a mal by sa ukázať počet neprečítaných mejlov.

2 odpovede na E-mailová konferencia

 1. xyz povedal:

  Milí občania Vrakuňe,
  je najvyšší čas sa aktívne zúčastňovať na aktivitách, ktoré sa týkajú Nás všetkých Vrakunčanov. Každý by sme si mali nájsť čas spoznať úrad mestskej časti ako aj jeho zamestnancov, poslancov, prednostu a starostku. Mali by sme si konečne posvietiť na posledné volebné obdobie starostky a všetky veci, ktoré so sebou prináša. Všetko zlé, je na niečo dobré a aj toto tvrdenie v tomto prípade platí dvojnásobne. Vyzývam Vás všetkých čitateľov zapojte sa do kontroly. Pýtate sa ako? Jeden deň v mesiaci má starostka Dni otvorených dverí, zastupiteľstvá sú verejnosti kedykoľvek prístupné a teda sa môžete prísť pozrieť ako sa naši novozvolení zástupcovia zaoberajú našimi problémami a každodennými starosťami. Kedykoľvek sa môžete informovať o dianí vo Vrakuni u prednostu MÚ. Všetky sťažnosti na vedenie úradu adresujte hlavnému kontrolórovi, ktorý sťažnosti prešetrí.

 2. Spätné upozornenie: Čo môžeme urobiť s výstavbou na Píniovej? | VRAKUNA.NET

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

◄ Tu môžete pridať obrázok (.jpg)