Predvolebné bilbordy vs. Pentagon

Vizuálny smog je celoslovenským problémom, čo sa výrazne prejavuje i v našom hlavnom meste. Obľúbeným miestom pre bilbordy je aj priestor v tesnej blízkosti Pentagonu v bratislavskej Vrakuni.

V súčasnosti tam je i bilbord našej mestskej poslankyne s nápisom Plním svoje sľuby.

Na základe jej výrokov na spoločenskej sieti som ju ako pre mňa neznámu osobu pred tromi rokmi oslovil a dohodli sme si osobné stretnutie. Dostal som prísľub ohľadne pomoci pri riešení bezpečnostného stavu Pentagonu. Registroval som akurát vlaňajšie umiestnenie jej 5 bilbordov na úrovni Pentagonu počas vlaňajšieho predvolebného obdobia. Pri osobnom stretnutí po takmer dvoch rokoch mi povedala, že sa spoľahla, že to bude riešiť pán starosta. A odvtedy uplynul ďalší rok…

Na aktuálnom bilborde ma zaujala aj informácia o splnení jej poslaneckého sľubu prostredníctvom zriadenia stanice mestskej polície pred Pentagonom. Pravdepodobne je za ňu považovaný  príves s označením mestská polícia, ktorý tam bol pristavený pred vyše rokom.

Ako koordinátora drogovej prevencie s vyše 30- ročnými skúsenosťami bývania v Pentagone by ma naozaj zaujímala náplň ich činnosti. A v posledných týždňoch pri tom prívese cez deň už nevidno ani žiadny pohyb.

Poznámka: Bola tu uverejnená informácia, že tento príspevok nezverejnili na FB Vrakuňa Bratislava, ale nakoniec sa tak stalo.

(Miroslav Izakovič)

Tento obsah bol zaradený v Komunálne voľby 2018, Pentagon. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

◄ Tu môžete pridať obrázok (.jpg)