Hlasujte za letné kino v obchodoch Tesco

Ešte zodva týždne môžete v obchodoch Tesco na Dolných Honoch hlasovať za projekty na rozvoj obce, ktoré finančne podporí Tesco. Stačí, ak po nákupe vhodíte žetóny do urny s vami vybraným projektom. Aj my sa uchádzame o priazeň s projektom letného kina:

Hurá, konečne kino na Dolných Honov! Mládež sa bude môcť tešiť na spoločne strávený čas v letnom kine. Spoločné sledovanie filmu vonku priamo na sídlisku im spestrí letné prázdniny 2017. Urobíme niečo pre mladých ľudí na Dolných Honoch.

Naše deti Terézia, Max, Peťo, rovnako ako ďalší mladí ľudia už roky nemajú žiadny program počas prázdnin.

Splatíme tak aspoň trochu dlh mládeži na sídlisku. Veríme, že dobrý príklad bude potom nasledovať aj samospráva a letné kino sa u nás stane tradíciou.

Kino budeme premietať pred zdravotným strediskom, na mieste, ktoré je ako stvorené na stretávanie ľudí. Myslíme si, že aj Dolné hony si zaslúžia pekné miesta, kde môžeme byť spolu, a na ktoré môžeme byť hrdí. Námestie pred zdravotným strediskom by mohlo slúžiť aj na kultúrne akcie ako je táto.

Už teraz sa tešíme, ako sa budeme smiať, báť sa, plakať a pri tom túliť k svojim kamarátom alebo kamarátkam pri sledovaní letného kina na Dolných Honoch.

Marián Šumšala, Michaela Žilková (Vrakunská beseda)

Tento obsah bol zaradený v Iné. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

◄ Tu môžete pridať obrázok (.jpg)