Zoznam psov zaevidovaných vo Vrakuni

Tu je zoznam psov, ktorý bol aktuálny v októbri 2015:

20160101 Zoznam psov

20160101 Zoznam psov

Vtedy bolo zaevidovaných 1298 psov. Príjem z dane za psa bol napr. v roku 2014 necelých 30.000 €. Pri bližšom pohľade do zoznamu a na to, koľko psov býva v najbližšom okolí, to vychádza, že zaevidovaný je každý štvrtý alebo piaty pes. To znamená, že na tejto dani nám vo Vrakuni unikajú desiatky tisíc eur.

Sú mestá, kde o psoch informujú

Napriek tomu, že Vrakuňa má novú webovú stránku, neprináša tam informácie o zaevidovaných psoch. Pritom v niektorých mestách automaticky zverejňujú evidenciu psov. To môže napr. pomôcť aj mestským policajtom..

Napr. v Spišskej Novej Vsi pred tromi rokmi zverejnili celý zoznam evidovaných majiteľov psov v mestskom mesačníku (informátor – tlačovina), ktorý dostáva každá rodina v meste.

V Karlovej Vsi môžete nájsť zoznam psov na stránke miestneho úradu: http://www.karlovaves.sk/sluzby-obcanom/dane-2/evidencia-psov-v-karlovej-vsi-podla-adries-a-plemien/

V Prešove je každý zaevidovaný pes zverejnený na adrese v geografickom informačnom systéme: http://goo.gl/g1a34A

Okrem toho výstup z evidencie psov sprístupnený aj on-line rovno z informačného systému aj v tabuľke:  http://egov.presov.sk/default.aspx?NavigationState=803:0:

Čítajte na VRAKUNA.NET, o čom sa nedočítate vo Vrakunských novinách

Tento obsah bol zaradený v Iné. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

◄ Tu môžete pridať obrázok (.jpg)