Vrakunčanka Svoreňová?

Ing. Soňa Svoreňová ma na orsr.sk uvedenú adresu Pribinova 20. Svoreňovej oficiálny  záujem o Vrakuňu sa začal 14.8.2014. Niekedy vtedy začala aj svoju bilbordovú kampaň.

kampan 2Pani Svoreňová pravdepodobne býva len veľmi krátko vo Vrakuni. Ešte si asi nestihla aktualizovať svoje údaje v obchodnom registri. Žena s rovnakým menom, titulom a pracovnou náplňou má na orsr.sk uvedené bydlisko Pribinova 20, Bratislava: http://orsr.sk/vypis.asp?ID=261173&SID=2&P=1. Rovnaké údaje má na živnostenskom registri: http://www.zrsr.sk/zr_vypis.aspx?ID=1&V=U, aj keď tu môže byť adresa prevádzky.

Svoreňovej oficiálny záujem o Vrakuňu sa začal 14.8.2014, kedy začala svoj facebook: https://www.facebook.com/#!/SonaZaVrakunu. V auguste sa objavili aj jej bilbordy. Podobne články o Vrakuni na svojom blogu prvý raz zverejnila 2.10.2014: https://www.facebook.com/#!/SonaZaVrakunu

O svoreňovej záujme o Vrakuňu svedčí aj to, že nekandiduje do Miestneho zastupiteľstva vo Vrakuni.

(šumšala)

Tento obsah bol zaradený v Komunálne voľby 2014. Zálohujte si trvalý odkaz.

14 odpovedí na Vrakunčanka Svoreňová?

 1. Marián Mészáros povedal:

  Ako si všímam väčšinu kandidátov, tak len zopár je schopných odpovedať priamo na položenú otázku. V tomto prípade je problém sa dozvedieť, ako dlho býva vo Vrakuni. Je to až neuveriteľne smutná skutočnosť.

  • Maros povedal:

   Presne tak, A takyto ludia ,co nevedia plnohodnotne odpovedat ani na to kde byvaju, nas chcu zastupovat. No hrůza.

 2. Dobry den prajem, nakolko mam v Eurovei kancelariu, kvoli tomu ze je to blizko k pristavu kam prichadza vacsina mojich klientov, tak tam mam aj sidlo zivnosti. Trvale bydlisko mam vo Vrakuni. Tak dobre aby som si mohla dovolit byvanie v Eurovei sa mi zial nedari 🙂

  • Marián povedal:

   Pani Svoreňová, odkedy bývate vo Vrakuni? Môžeme si to nejako overiť?
   V živnostenskom registri máte asi adresu prevádzky. V obchodnom registri ako spoločníčka ste fyzická osoba s adresou bydliska (asi). Je pravdepodobné, že na Pribinovej nebývate, ani ste nebývali.
   Naše pochybnosti by rozptýlilo, keby sme si vedeli overiť, odkedy ste Vrakunčanka.

 3. Denis povedal:

  Pani Svorenova vo Vrakuni nikdy nezila a nezije. Je to tak absurdna kandidatura, ze aj nevyzbieranie hlasov nutnych na kandudaturu do miestneho zastupiteslatva dava svoju logiku. Stubniak je konik Ftacnika, ineho uziteocneho (*admin: prosím o slušnosť*) totiz nenasli. Co je uplne tragikomicke tiez. Jeho valifikacie je „amatersky herec“.

  • miro povedal:

   Tak zostávajú na výber už len pán Valach alebo Pospíchal aj keď nie je z Vrakune no ale bude treba voliť menšie zlo. Aj keď neviem neviem či zvládne bez ujmy na zdraví robiť denne 30-40 km vo Vrakunských zápchach.

   • Zdeno povedal:

    Miro, Svorenova kandiduje do mestskeho parlamentu. Aspon si dajte prosim tu namahu a porovnavajte porovnatelne.

    • miro povedal:

     Zdeno, hovorili sme o Svorenovej a Štubniakovi, tak ak nechápete súvislosti skúste sa ešte raz hlboko zamyslieť 🙂

   • Juraj Bogáč povedal:

    Ja sa prikláňam k p. Pospíchalovi, pôsobil na mňa rozvážne a úprimne.

  • martin povedal:

   Myslis ze Ftacnik ho nejako nasadil? Ako to vies? Lebo mne je inak celkom sympaticky.

  • Denis povedal:

   „Uzitocny (*admin: —*)“ som nemyslel ako invektivu. Ide o terminus technikus, kt sa specialne v debate o politike pozuziva pomerne frekventovane. O panovi Stubniakovi si myslim svoje, nie je to noc pekne, ale nikdy by som si nedovolil pokusit sa ho verejne (ci neverejne) urazit. Tymto sa ospravedlnujem, ale toto vysvetlenie sa mi zda byt uzitocne.

  • Zuzana povedal:

   Soňu poznám 4 roky a, prvýkrát som ju stretla v obchode Quietok na Toryskej. Bola som na niekoľkých zájazdoch cez jej cestovnú kanceláriu a podľa mňa je výborná sprievodkyňa. Neviem kde má trvalé bydlisko ale viem že tu býva.

 4. ibijojo povedal:

  Slečna Svoreňová má údajne silný ťah na Štubniaka, podporujú sa navzájom a robia spolu kampaň a akcie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

◄ Tu môžete pridať obrázok (.jpg)