Súťaž: kto je autorom anonymného predvolebného letáku

Predpokladám, že všetci vo Vrakuni sme dostali do schránok anonymný leták na peknom, lesklom, zelenom papieri, na ktorom sú skritizovaní všetci uchádzači o kreslo starostu až na jedného. Aby sme si osviežili pamäť aj na starostovanie pani Lackovej, tu je zopár spomienok:

Výstavba domu na Bebravskej proti vôli miestnych obyvateľom na peknom mieste so zeleňou a športoviskami, ktoré doteraz neboli nahradené napriek sľubom starostky.

Výstavba domu na Vážskej proti vôli miestnych obyvateľov.

Výstavba domu na Ráztočnej bez akýchkoľvek služieb: obchodu, MHD, atď. Vraj v ochrannom hygienickom pásme čističky.

Príprava výstavby domov na bývalej skládke jedovatých odpadov CHZJD.

Ako poslankyňa Mestského (celobratislavského) zastupiteľstva súhlasila so zbúraním PKO.

Ako poslankyňa Mestského (celobratislavského) zastupiteľstva hlasovala za Zmeny a doplnky územného plánu, v ktorých bola naplánovaná výstavba štyroch domov na posledných voľných miestach na sídlisku, a ktorý mal umožniť výstavbu parkovacích miest pod zeleňou.

(šumšala)

Tento obsah bol zaradený v Komunálne voľby 2010. Zálohujte si trvalý odkaz.

5 odpovedí na Súťaž: kto je autorom anonymného predvolebného letáku

 1. demo111 povedal:

  ASI JE KAZDEMU KTO TEN ,,LETAK“ CITAL JE UPLNE JASNE ZE AUTOROM JE BYVALA STAROSTKA LACKOVA ALEBO JEJ VERNY PRIVRZENEC.

  DAKUJEM. obcan Vrakune

 2. zuzana povedal:

  rada by som povedala par slov ku kampani: cela kampan,ktora sa zaklada na vytahovani hriechov, jednostrannom ohovarani a prekrucani sa mi nepaci, utoci na moju inteligenciu (ja nie som hlupa, aby som sa nevedela samostatne zorientovat a vybrat si) a vyvolava skor zhnusenie a OTAZKU ci kandidati sa naozaj tak strasne snazia o dobro Vrakune alebo maju skor ine, postranne zaujmy, ked tak vehementne odradzaju od inych kandidatov. Nevadi mi, ked sa vypichnu zle veci, veci nedotiahnute alebo odflaknute, to je spravne. Ale prekrucat a slovne napadat veci, ktore boli dobre,alebo ktore sa planuju spravit sa mi zda z ich strany zbabele. projekt drogy von mal svoje opodstatnenie, ze peskovicova tu byva mesiac? nemylme si byvanie a trvaly pobyt. ze o ostatnych kandidatoch nic nevieme? slabo sa propaguju a je to len na ich skodu. ked niekto chce konfrontovat, prosim, dohodnite sa na verejnu diskusiu a vybavte si to z oci do oci, ako sa to v politike robi. Lebo znechutite a stratite aj to malo volicov, co este k urnam chodi.

 3. Štefan Majdiak povedal:

  Nie som autor, ani objednávateľ. Autor sa mal podpísať. Takto sa s ním nedá komunikovať.

 4. Pavel Vido povedal:

  Prehlasujem, že nie som autorom, ani objednávateľom.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

◄ Tu môžete pridať obrázok (.jpg)